Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Atskats uz paveikto interjera dizaineru 2020.gada pavasara semestra darbu skatēs

pavasarisskate1

Ir noslēdzies 2020.gada pavasara semestris, kur mācību process bija atšķirīgāks nekā ierasts, bet neskatoties uz to, Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “interjera dizains” audzēkņi gan klātienē, gan attālināti, sagatavoja darbu skates un dizaina piedāvājumus, mācību priekšmetos “kompozīcija un krāsu mācība”, “interjera dizaina projektēšana”, “datorgrafika”. Un kā viens no svarīgākajiem mācību gada noslēguma darbiem - ceturtais kurss aizstāvēja savus izstrādātos interjera dizaina diplomprojektus.

Bildes

Lasīt tālāk ...

Lūznavas muiža

luznavadt1

Mācību gada sākumā , 9.oktobrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Rēzeknes tehnikuma 1.Dt mācību grupas izglītojamie izmantoja iespēju iepazīt Latvijas mākslu un kultūru - apmeklēja vēstures un kultūras objektu “Lūznavas muižu”.

 

Lasīt tālāk ...

Jūgendstila pērle Rēzeknes novadā, Rāznas nacionālajā parkā - Lūznavas muiža

luznava2d1

Zelta rudenī IP ,,Viesnīcu pakalpojumi’’ 2.D grupas jaunieši, programmas ,,Latvijas Skolas soma’’ ietvaros devās ekskursijā uz Lūznavas muižu. 20. gadsimta sākumā celtā Latgales jūgendstila pērle arī mūsdienās piedāvā iespēju izzināt, izjust un iedvesmot, pieredzēt un piedzīvot.

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Multisporta spēļu turnīrs izglītības iestāžu komandām.

10 2020 multisporta turnirs1

2020. gada 1.oktobrī Pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Olimpisko centru “Rēzekne” organizēja Multisporta spēļu turnīru izglītības iestāžu komandām. Sacensību mērķis- popularizēt aktīvu dzīvesveidu un piedāvāt pilsētas izglītības iestāžu pedagogiem interesantu un saturīgu brīva laika pavadīšanu.

Sacensību laikā komandas dalībnieki veica dažāda veida interesantas, interaktīvas un aizraujošas fiziskās aktivitātes, pēc kurām bija iespēja izmēģināt ledus laukumu un izbaudīt slidošanu.

Kopvērtējumā iegūstot lielāko punktu skaitu, Rēzeknes tehnikuma komanda izcīnīja 1. vietu un "UZVARĒTĀJA KAUSU".

Lasīt tālāk ...

Rēzeknes tehnikuma Izglītojamo pašpārvaldes vadītāja vēlēšanu rezultāti

pasparvaldesvelesanas

2020. gada 30. septembrī Rēzeknes tehnikuma notika pašpārvaldes vadītāja vēlēšanas.

Par pašpārvaldes vadītāju divās balsošanas kārtās ievēlēts VADIMS CVETKOVS ( 2E mācību grupa)

Pašpārvaldes vadītāja vietnieka amatā ievēlēta RITA SPROĢE (1 In mācību grupa)

Sveicam un vēlam veiksmi!

Lasīt tālāk ...

Baroka mākslas brīnums - Rundāles pils

rundale1

Rudens kā rudens, bet nedaudz citādāks. Beidzot mums, 2. kursa programmētāju kursam, radās iespēja pēc liela pārtraukuma doties Latvijas Skolas somas braucienā. Sailgojušies viens pēc otra, jo attālinātais mācību laiks liedza šo iespēju, ar konkrētu galamērķi– Rundāles pili rudens krāšņumā – devāmies iekarot Ruhenthal jeb Miera ieleju, kas ir apbrīnojama iespēja mūsdienās redzēt 16. gs. celtu pili, iejusties grāfu, baronu, hercogu, kņazu u.c. augstdzimušu personu ādā.

Lasīt tālāk ...

Mācību simulācija. Kečupa saldskābais stāsts: Gatavots Latvijā vai Ķīnā?

seminars 1

2020. gada 28.septembrī notika mācību simulācijas seminārs “Kečupa saldskābais stāsts: Gatavots Latvijā vai Ķīnā?” , kuru vadīja biedrības “Zaļā brīvība” pārstāvis Valters Kinna. Semināra mērķa grupa – topošie pārtikas jomas speciālisti. Šoreiz tie bija izglītības programmas “Pārtikas produktu tehnoloģija” 3.B grupas un izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” 1.Ek grupas izglītojamie.

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti