Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

“LATVIJAS SKOLAS SOMA” IP Komerczinības 2.Kz mācību grupa Daugavpilī

2kzdaugav1

“LATVIJAS SKOLAS SOMAS” ietvaros 31. oktobrī mēs bijām ekskursijā Daugavpils MARKA ROTKO MĀKSLAS CENTRĀ.

Iepazinām daudzfunkcionālo laikmetīgās mākslas un kultūras centru Daugavpils cietoksnī. Tā ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar Marka Rotko oriģināldarbiem, Latvijas un ārvalstu mākslinieku pastāvīgām un mainīgām ekspozīcijām vairāk nekā 2000 m2 platībā.

Lasīt tālāk ...

Mūsu ,,Latvijas skolas soma” – papildināta.

skolassoma1

Skaisti rudenīgā 22. oktobra rītā 1Ap un 1 In mācību grupu audzēkņi kopā devās izbaudīt un gūt jaunus iespaidus un zināšanas, ko sniedz Rīgas plašumi. Mūsu mērķis – ekskursija par valsts pārvaldi un varu pa šaurajām Vecrīgas ielām un Latvijas Nacionālās bibliotēkas iekarošana. Ekskursijā pa Vecrīgu guvām izpratni, kā organizēta vara Latvijā, kādi uzdevumi ir valsts iestādēm, redzējām svarīgākās valsts iestāžu ēkas, no gides stāstiem uzzinājām arhitektūras un vēstures pieminekļu nozīmi, iepazinām Valsts prezidenta, Saeimas, Tiesu varas u.c. institūcijas. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā uzzinājām informāciju par LNB vēsturi, iespējām izmantot bibliotēkas krājumus, izspēlējām Latvijas simtgadei veltītu orientēšanās spēli, patstāvīgi iepazīstot bibliotēkas krājumus.

Lasīt tālāk ...

Rundāles un Bauskas pils apmeklējums

rundalespils1

22.oktobrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1Ad mācību grupa apmeklēja Rundāles pili, kura priecēja ar savu brīnišķīgo baroka un rokoko arhitektūru.

Rundāles pilī apskatījām lieliskās prezentācijas telpas- Zelta zāli, Balto zāli un Lielo galeriju, arī Kurzemes hercoga un hercogienes dažādos salonus un privātos apartamentus. Arī pastaiga pa rudenīgi skaisto un plašo franču stila dārzu bija ļoti aizraujoša.

Lasīt tālāk ...

Fotogrāfija un interjera dizains

fotodiz4

Rēzeknes tehnikuma, 3In grupa, mācību priekšmetā “Telpu un interjera dizains” apskatīja jaunākās interjera dizaina tendences, kur telpu dekorēšanā izmanto fotogrāfiju, bet vai ikkatra fotogrāfija der kā telpas noformējums, diezin vai…

 

Lasīt tālāk ...

Orientēšanās pasākums “Piedzīvojums Rēzeknē – atpazīsti sporta objektus pilsētā un izpildi uzdevumus!"

vilki3

Sveicam Rēzeknes tehnikuma 2.kursa izglītojamos Elizabeti Jakimovu un Samantu Butleri (IP “Komerczinības”) un Edgaru Plaunovu, Renāru Suseju un Raivi Skrabu (IP “Programmēšana”), kuri 26.septembrī, piedaloties orientēšanās pasākumā “Piedzīvojums Rēzeknē – atpazīsti sporta objektus pilsētā un izpildi uzdevumus!”, izcīnīja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes diplomu, izrādot vislabākos rezultātus un ieguva titulu “Visatraktīvākā komanda”!

 

Lasīt tālāk ...

Rēzeknes tehnikuma izglītojamo vecāku sapulce

sede Rēzeknes tehnikuma izglītojamo vecāku sapulce notiks 2019.gada 31.oktobrī plkst.17.00 Varoņu ielā 11a Konferenču zālē.

Darba kārtība :

   Kopsapulce Konferenču zālē:

  1. Interešu izglītības kolektīvu muzikāls sveiciens
  2. Rēzeknes tehnikuma iekšējās kārtības noteikumi 2019./2020.m.g. (Ziņo: direktore Benita Virbule direktora vietniece Nellija Guda)
  3. Izglītojamo iesaiste projektos, programmās ‘’Latvijas skolas soma’’, “Erasmus+”,”Pumpurs”, “Karjeras izglītība”, “Darba vidē balstītas mācības” (Ziņo: direktora vietniece Solvita Pavlovska)

   Mācību kabinetos saskaņā ar grafiku

  1. Izglītojamo vecāku sapulces ar grupu audzinātājiem un mācību priekšmetu skolotājiem.

Bezalkoholisko kokteiļu gatavošanas konkurss

kokteli3

2019. gadā 09. oktobrī Rēzeknes tehnikumā notika bezalkoholisko kokteiļu gatavošanas konkurss,kurā piedalījās devini 2C,3C,4C grupu izglītojamie. Kokteiļu gatavošanā obligāti bija jāizmanto Monin sīrupi.

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi