Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss ,,SkillsLatvia 2019”

skills201917

Gada vērienīgākais pasākums profesionālajā izglītībā Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss ,,SkillsLatvia 2019” ar moto ,,Uzvar darītājs” šogad notika laikā no 7.- 10. maijam Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā.

19 dažādu prasmju konkursos savas iemaņas pārbaudīja un par medaļām sacentās 129 konkursanti no 34 profesionālās izglītības iestādēm.

Rēzeknes Tehnikumu Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā ,,SkillsLatvia 2019” pārstāvēja 7 dalībnieki.

Lasīt tālāk ...

Jauniešu iniciatīvu projekts “SPĒLĒsimies”

spelesimies5

14.maijā Rēzeknes tehnikumā norisinājās galda spēļu čempionāts ar nosaukumu “SPĒLĒsimies”. Šāda veida pasākums tika organizēts pirmo reizi, bet ņemot vērā aktivitāti un ieinteresētību, turpmāk līdzīgus pasākumus organizēsim regulāri.

Bildes no pasākuma

Lasīt tālāk ...

3.A kursa atsauksmes par ekskursiju uz Ziedoņa klasi un Rīgas motormuzeju 16.aprīlī

motomuz1

Programma “Latvijas skolas soma” 3.A kursa atsauksmes par ekskursiju uz Ziedoņa klasi un Rīgas motormuzeju 16.aprīlī

“Man patika ekskursija. Ļoti patika Imanta Ziedoņa klase, tajā bija jautri uzdevumi un interesanti jautājumi, patika meklēt atbildes uz jautājumiem, kas prasīja zināšanas, attapību un loģisko domāšanu, un atrast durvju atslēgu. Motormuzejā patika stāstījums par mašīnām.” (M. Mihņonoks, E. Donāns) 

Lasīt tālāk ...

Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkurss Malnavā.

Malnavak

2019. gada 17. aprīlī Malnavas koledžā notika Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkurss, kura mērķis ir attīstīt un pilnveidot bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību, kā arī sekmēt jauniešu interesi par latviešu un pasaules literatūras mantojumu un devumu latviešu nacionālās kultūras veidošanā.

 

Lasīt tālāk ...

Atvērto durvju diena

AtvertasdurvisA4-landmaijs1 2019. gadā 10. maijā Rēzeknes tehnikuma notiks atvērto durvju diena no plkst.11:00 līdz 14:00.

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja:

  • IEGŪT informāciju par mācību procesa norisi un apgūstamajām profesijām
  • REDZĒT mācību kabinetus, praktisko darbu laboratorijas, dienesta viesnīcu
  • APMEKLĒT nodarbības ēdienu gatavošanas, pārtikas produktu pārstrādes, viesmīlības pakalpojumu, mēbeļu galdnieku, būvdarbu, automehānikas, interjera noformēšanas, elektrotehnikas, programmēšanas praktisko darbu laboratorijās
  • TIKTIES ar tehnikuma izglītojamajiem, skolotājiem, administrāciju

Lasīt tālāk ...

Aktivitātes programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

slolass1

Marta mēnesī tehnikuma audzēkņiem bija iespēja piedzīvot teātra, mūzikas un vēstures izpausmes programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

15.martā vairākas mācību grupas kopā ar literatūras skolotājiem apmeklēja Latvijas Leļļu teātra izrādi pieaugušajiem “Zelta zirgs”. Modernā Raiņa lugas interpretācija nevienu neatstāja vienaldzīgu. Diskusijas par redzēto un izpratnes veidošana turpinājās arī literatūras stundās.

 

Lasīt tālāk ...

"Latvijas skolas soma"

lss1

Rēzeknes tehnikuma 2.M un 3.K mācību grupu audzēkņu ekskursijas RIGĀ 11.04.2019.

Rēzeknes tehnikuma 2.M un 3.K mācību grupu audzēkņu ekskursijas RIGĀ 11.04.2019. Rēzeknes tehnikuma IP “Autotransports” 2.M un 3.K mācību grupas izglītojamie programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja vairāku apskates objektus Rīgā.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti