Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Aktivitātes programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

slolass1

Marta mēnesī tehnikuma audzēkņiem bija iespēja piedzīvot teātra, mūzikas un vēstures izpausmes programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

15.martā vairākas mācību grupas kopā ar literatūras skolotājiem apmeklēja Latvijas Leļļu teātra izrādi pieaugušajiem “Zelta zirgs”. Modernā Raiņa lugas interpretācija nevienu neatstāja vienaldzīgu. Diskusijas par redzēto un izpratnes veidošana turpinājās arī literatūras stundās.

 

slolass1  

slolass2

1 In grupas meitenes koncertzālē Gors pirms izrādes “Zelta zirgs”

22.martā tehnikumā viesojās vokālā grupa “Latvian voices”. Koncertlekcija “A capella mūzika” sniedza gan muzikālu baudījumu priekšnesumu formātā, gan izglītojošu informāciju par šī mūzikas stila attīstību, grupas veidošanās vēsturi un sasniegumiem. Auditorija tika iesaistīta koncerta plānošanas procesā, kura mērķis bija parādīt mūzikas menedžmenta procesu no idejas līdz koncertam. Grupas dalībnieču lieliskās balsis noteikti gribētos dzirdēt vēl kādā pasākumā.

slolass5

slolass6

27.martā audzēkņu grupa apmeklēja Melngalvju namu Rīgā. Uzzinājām Melngalvju nama vēsturi, atjaunošanas stāstu, iepazināmies ar vēsturisko ekspozīciju, sudraba un kristāla izstādēm, Lielo zāli. Katrs izkala arī savu laimes monētu. Paldies lieliskajām gidēm par interesanto informāciju.

slolass3

slolass4

Direktora vietniece audzināšanas darba jomā S.Pavlovska

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Aktivitātes programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros