Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

"Latvijas skolas soma"

lss1

Rēzeknes tehnikuma 2.M un 3.K mācību grupu audzēkņu ekskursijas RIGĀ 11.04.2019.

Rēzeknes tehnikuma 2.M un 3.K mācību grupu audzēkņu ekskursijas RIGĀ 11.04.2019. Rēzeknes tehnikuma IP “Autotransports” 2.M un 3.K mācību grupas izglītojamie programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja vairāku apskates objektus Rīgā.

lss1  

lss2

lss2

Ekskursijas laikā Motormuzejā RT izglītojamiem tika sniegta iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja seno spēkratu stāstus, autobūves vēsturi un tās attīstību. Apskatījām ekspozīciju un aktuālās izstādēs, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm.

Iepazināmies ne tikai ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī ar dažādām multimediju un citām aktivitātēm.

slolass5

Apmeklējām pieminekli Latviešu strēlniekiem 1915—1920, kurš atrodas Latviešu strēlnieku laukumā Rīgā.

slolass6

Apmeklējām arī Sporta muzeju, kura darbība sākās 1990. gada 1. janvārī, kad tika iegūtas telpas Vecrīgā. .Latvijas Sporta muzejs ir muzejs, kura ekspozīcija veltīta fiziskās kultūras un sporta attīstībai Latvijā.

slolass3

Ekskursijas laikā iepazināmies ar Latvijas Sporta muzeja vēsturi un ekspozīcijām, kuru pamatā ir sporta vēstures entuziasta un kolekcionāra Voldemāra Šmidberga kolekcija.

slolass4

Dienas noslēgumā iepazīšanās ar Latvijas Nacionālo bibliotēku – Gaismas pils, kura ir viena no vērienīgākajām kultūras būvēm Latvijā.(2014.g.)

slolass4

RT jaunieši gida pavadībā iepazīstas ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpām.

Diena bija piesātināta un programma plaša, mazliet nogurām, bet ieguvām daudz interesantas informācijas un pozitīvus iespaidus! Tas bija tā vērts!

Informāciju sagatavoja: mācību grupu audzinātāja Tamāra Ziganšina

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi "Latvijas skolas soma"