Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Mēs par drošu darba vidi!

drosavide1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019. gada 7. novembrī Rēzeknes tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums-izglītojošs seminārs “Mēs par drošu darba vidi!” 4. kursu izglītojamajiem.

  

Lasīt tālāk ...

Manas spējas

arduino6Jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes tehnikumā sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Learn IT” tiek organizēts meistarības konkurss “Manas spējas” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Konkursā piedalījās mācību programmas “Programmēšanas tehniķis” 4. A kursa izglītojamie. 1.Ap grupas izglītojamajiem bija iespēja novērot visu konkursa dienu un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

  

Lasīt tālāk ...

„Darbs valsts pārvalde- varbūt tas ir mans ceļš?”

dvp1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019. gada 21. oktobrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Administratīvie un sekretariāta pakalpojumi” kvalifikācija “Klientu apkalpošanas speciālists” 2.Kl mācību grupas izglītojamie apmeklēja Rēzeknes pilsētas domi.

 

 

Lasīt tālāk ...

Ielogoties nākotnē.

ielognak1No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un saņemt karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.

Lasīt tālāk ...

Elektromobiļi

elektromobili12019.gada 5. septembrī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Automehāniķis” 3. kursu un “Elektrotehniķis” 3. un 4. kursu izglītojamiem bija iespēja satikties ar e- mobilitātes speciālistu, biedrības “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” valdes priekšsēdētāju Arni Bergu.

 

 

Lasīt tālāk ...

Mana profesija - mana karjera

manapr12019.gada jūnijā Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Komerczinības” 1. kursa izglītojamiem un izglītības programmas “Autotransports” 4. kursa izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Rēzeknes uzņēmumus SIA “Komkon” un SIA “Valters&GR”.

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.