Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001- “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Projekta darbību īstenošanas laiks: 04.10.2017.-31.12.2022.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis:

Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Darbam ar kases aparātu

darisim1

11. novembrī izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” kvalifikācija “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” 1.D, 2.D un 3.D mācību grupu izglītojamie tiešsaistē tikās ar uzņēmuma SIA “Rempeks” valdes locekli Irinu Piļarsku. Uzņēmums jau vairākus gadus nodarbojas ar elektronisko kases aparātu izplatīšanu un apkalpošanu. Speciāliste novadīja izglītojošu lekciju par darbu ar kases aparātiem, iepazīstinot jauniešus ar aktualitātēm un jaunumiem Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka kases aparātu lietošanas kārtību.

Lasīt tālāk ...

Tiešsaistes atvērto durvju dienas uzņēmumos

darisim1

Novembrī karjeras portāls Prakse.lv aicināja uz Atvērto durvju dienām. Dažādu nozaru uzņēmumi piedāvāja jauniešiem virtuālās tūres, stāstot un parādot ikdienas darba procesu.

5. novembrī izglītības programmas “Komerczinības” kvalifikācija “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 3.Kz mācību grupas izglītojamajie piedalījās uzņēmuma VAS “Latvijas Pasts” atvērto durvju dienā. Personāla atlases speciāliste Maija Roķe pastāstīja vispusīgu informāciju par uzņēmumu, pievēršot uzmanību uzņēmuma vērtībām- vienkāršībai, atbildībai un ieinteresētībai.

Lasīt tālāk ...

Darīsim pasauli skaistāku

darisim1

“Ja tu spēj saskatīt skaistumu, tad tikai tāpēc, ka skaistums ir tevī pašā. Jo pasaule ir kā spogulis, kurā katrs redz sevi pašu.” (Paulu Koelju)

Mūsu dzīve sastāv no lielām lietām un mazām lietām, tā saucamiem sīkumiem. Un bieži gadās tā, ka viens mazs sīkums var mainīt visu tavu dienu, padarot to gaišāku, patīkamāku, laimīgāku un pozitīvu emociju pilnu. Pārsteigums no draugiem, sms vai kartīte no tuviem cilvēkiem, svešinieka smaids un kompliments tavā pusē, laipna apkalpošana, sajūta, kad mēs kādam esam palīdzējuši un bijām noderīgi, pateicība un gandarījums par paveikto utt.

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa 2021 Rēzeknes tehnikumā

karjera202100

No 11. līdz 15. oktobrim Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs notika Karjeras nedēļa, kuru jau devīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar partneriem reģionos. Papildus centrālajiem notikumiem- tiešsaistes diskusijas vecākiem “Tehnoloģijas ģimenē – draugs vai svešinieks?”, diskusijas jauniešiem “Iedvesmas stāsti – kā es nokļuvu IKT nozarē?” un Karjeras nedēļas hakatonam, Rēzeknes tehnikumā notika daudz karjeras atbalsta pasākumu.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti