Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001- “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Projekta darbību īstenošanas laiks: 04.10.2017.-31.12.2022.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis:

Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa 2021 Rēzeknes tehnikumā

karjera202100

No 11. līdz 15. oktobrim Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs notika Karjeras nedēļa, kuru jau devīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar partneriem reģionos. Papildus centrālajiem notikumiem- tiešsaistes diskusijas vecākiem “Tehnoloģijas ģimenē – draugs vai svešinieks?”, diskusijas jauniešiem “Iedvesmas stāsti – kā es nokļuvu IKT nozarē?” un Karjeras nedēļas hakatonam, Rēzeknes tehnikumā notika daudz karjeras atbalsta pasākumu.

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa 2021

karjera

No 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā jau devīto gadu notiks Karjeras nedēļa, kuru sadarbībā ar partneriem reģionos organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos nākotnē, uzklausīt dažādu profesiju pārstāvjus un saņemt karjeras konsultācijas. Karjeras nedēļas laikā vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs papildus centrālajiem notikumiem visā Latvijā notiks arī dažādi citi ar profesijas izvēli saistīti pasākumi.

Lasīt tālāk ...

„ Lūdzu mana vizītkarte”

vizit2

30.09.2021. Rēzeknes tehnikuma mācību vietā Varoņu11a , Rēzeknē, notika pasākums IP “Ķokizstrādājumu izgatavošana” kvalifikācija-mēbeļu galdnieks 1K grupas izglītojamajiem „Lūdzu mana vizītkarte”.

 

Lasīt tālāk ...

Speram soli uz priekšu

latgalija1

“Ir tikai viens veids, kā paveikt lielisku darbu, to MĪLĒT.” (Stīvs Džobs)

Tieši šo domu “aiznesa” uzņēmuma SIA “Latgalija” vadītājs Mihails Bartaševičs līdz Rēzeknes tehnikuma 1 kursa izglītojamajiem, kuri apgūst profesiju “Ēku būvtehniķis” un “Apdares darbu tehniķis”. Ja darbs nes prieku, cilvēkam vienmēr būs iedvesma, ieinteresētība, spēks rīkoties, vēlme pilnveidoties, ieguldīt laiku, izmantot jaunas iespējas un nebaidīties no izaicinājumiem.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.