Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Būvējot tiltu uz nākotni

buvejottiltu1

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2020. gada 14. oktobrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Būvdarbi” 2. kursa izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt celtniecības un celtniecības materiālu ražojošus uzņēmumus SIA “Latgalija” un SIA “LATGALIJA BETONS”.

 

 

 

Uzņēmuma vadītāja Mihaila Bartaševiča vadībā jaunieši iepazinās ar betona iestrādes tehnoloģiskajiem procesiem, betona maisījumu kvalitātes rādītājiem un kontroli, apskatīja izmantotas iekārtas betona ražošanas procesā. Speciālists pastāstīja par uzņēmumu, mērķiem, sniegtajiem būvniecības pakalpojumiem, veiktajiem darbiem un attīstības plāniem.

SIA “Latgalija” būvobjektā izglītojamie iepazinās ar būvdarbu speciālistu darba vidi, apstākļiem, darba procesu, jaunākajiem instrumentiem, palīglīdzekļiem un iekārtām, apskatīja betona veidņu uzstādīšanu. Uzņēmuma vadītājs informēja par Būvniecības informācijas sistēmas (bis.gov.lv) izmantošanu būvdarbu procesā un parādīja objektā esošo dokumentāciju.

Mihails Bartaševičs atzīmēja, kā jaunieši izvēlējas ļoti interesantu un pilnu ar perspektīvām profesiju: ”Jums ir iespēja būvēt uz gadiem un pēc vairākiem gadiem radīt savus darbus saviem bērniem. Un katrs var atrast savu jomu šajā nozarē, galvenais visu laiku mācīties, attīstīties, pilnveidoties, augt, lai būtu nevis “viduvējs speciālists”, bet labākais.”

buvejottiltu1

Ekskursija bija interesanta, motivējoša, iedvesmojoša un stimulējoša, sniedzot izglītojamajiem izpratni, ka centība, vēlme un prasme mācīties, mērķtiecība un neatlaidība, speciālistu atbalsts un ticība saviem spēkiem, ir tās vērtības, kas palīdz jaunietim kļūt par profesionāli.

Pateicamies SIA “Latgalija” un SIA “LATGALIJA BETONS” par atsaucību un sadarbību! Īpašs paldies uzņēmuma vadītajam Mihailam Bartaševičam par ekskursijas organizēšanu un tik motivējošu un izglītojošu stāstījumu!

Ekskursijas laikā tika ievēroti visi pašaizsardzības un drošības pasākumi.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Būvējot tiltu uz nākotni

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti